Galeria Zegrzyńska w Legionowie poszerza swoją ofertę

18 lutego 2020, godz. 14:22, 208 wyświetleń  

A A A

Galeria  Zegrzyńska w Legionowie rozszerza swoją ofertę. Do grona najemców obiektu dołącza salon piękności Atmosphera Beauty&Spa. Otwarcie lokalu planowane jest na przełom marca i kwietnia 2020 roku.

– Nasz salon to miejsce dedykowane każdej osobie, która ceni zaawansowane rozwiązania, wydobywające naturalne piękno. W nowoczesnym studiu urody profesjonaliści zadbają o całe ciało, które zostanie poddane zabiegom modelującym i wyszczuplającym przy wsparciu opatentowanego sprzętu medycznego – wyjaśnia  Aneta Krajewska.

Atmosphera Beauty&Spa to wyjątkowy punkt na mapie salonów, oferujących zabiegi kosmetologii estetycznej. Z uwagi na profil swojej działalności, stanowi on doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty Galerii Zegrzyńskiej. – Poddając ciało kuracjom takim jak lipoliza i mezoterapia, skóra stanie się jędrniejsza, wymodelowana i wyraźnie szczuplejsza. Są to zabiegi bezinwazyjne, dające natychmiastowe rezultaty. Właśnie takie zaoferowane zostaną w gabinecie otwartym w Legionowie – dodaje Paulina Żmudzińska.

Właściciele obiektu długo zabiegali o pozyskanie firmy, świadczącej usługi w obszarze kosmetologii estetycznej. – Nowy najemca w Galerii Zegrzyńskiej to ważny etap w procesie budowania szerokiej oferty handlowo-usługowej dla mieszkańców Legionowa. Przychodząc do naszej galerii będziemy mogli nie tylko wyrzeźbić mięśnie, czy dobrze zjeść, ale również poprawić estetykę swojego ciała – wylicza Marcin Janczewski Kierownik Projektu WRI INVESTMENT.

Na potrzeby swojej działalności Atmosphera Beauty&Spa będzie wynajmować powierzchnię około 100 mkw.

Przypomnijmy, że Galeria Zegrzyńska to obiekt zlokalizowany w Legionowie, ok. 25 minut drogi samochodem od centrum Warszawy. W gronie najemców obiektu znajduje się m.in.: ogólnopolska sieć fitness klubów Zdrofit, która zajmuje ponad 1.200 mkw. powierzchni, sklep Papiernik by Empik, delikatesy mięsne JBB, przychodnia lekarska LEG MEDICUS, a także oferująca włoską kuchnię restauracja Tutto Bene Pizzeria.