Aktualności


02 lutego 2021

Prawie połowa Polaków kupuje na zapas. To najwyższy wynik w Europie

46 proc. Polaków, a więc aż o 5 p.p. więcej niż miesiąc temu, kupuje więcej niż jest w stanie zużyć na bieżąco. To najwyższy wynik w historii ankiety Global State of the Consumer Tracker, przeprowadzanej cyklicznie przez firmę doradczą Delo

Więcej informacji
02 lutego 2021

Im dalej na zachód, tym więcej sklepów

Są powiaty, w których na sklep spożywczy typu supermarket czy dyskont przypada 3–4 tys. mieszkańców, ale jest też wiele takich, gdzie ta liczba wynosi nawet 80 tys. – wynika z raportu GfK.

Więcej informacji
28 stycznia 2021

Warzywa i owoce w Biedronce bardziej lokalne i bardziej zrównoważone

Biedronka stawia na współpracę z lokalnymi polskimi producentami warzyw i owoców. Na koniec 2021 roku 90% sprzedaży tych warzyw i owoców, które są uprawiane w Polsce, będzie pochodzić od krajowych producentów.

Więcej informacji
28 stycznia 2021

Galerie handlowe - czas się obudzić, bo świat się zmienił!

Noworoczna prognoza dla galerii handlowych brzmi prosto i brutalnie – prawdziwy kryzys i koniec świata dopiero nadciąga.

Więcej informacji
28 stycznia 2021

Handlowcy stawiają żądania. Chcą otwarcia galerii

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług żąda pełnego otwarcia galerii handlowych od 1 lutego. Branża nie bierze pod uwagę kolejnego przedłużenia lockdownu.

Więcej informacji
03 czerwca 2020

Kampania "PGE Polskie - kupuję to!"

Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcję zainicjowali pracownicy PGE, a Grupa zdecydowała się ją wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar.

Więcej informacji
28 kwietnia 2020

Handel po pandemii: 4 strategie zachęcające klientów do zakupów

W obecnej sytuacji sieci handlowe w Polsce już teraz myślą o strategiach dotyczących zachęcania klientów do odwiedzin w przyszłości, gdy rozprzestrzenianie wirusa zostanie już powstrzymane – mówi Beata Kokeli.

Więcej informacji
28 kwietnia 2020

II etap odmrażania gospodarki. Teraz pora na handel

- We wtorek odbędzie się konferencja prasowa, na której podamy termin II etapu odmrażania gospodarki. Będą tematy związane z handlem - zdradza Wirtualnej Polsce minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Więcej informacji
28 kwietnia 2020

Branża dóbr konsumenckich powinna być gotowa do działania w rzeczywistości powirusowej

Jednym ze skutków obecnego kryzysu gospodarczego może być zamykanie nierentownych placówek handlowych oraz konsolidacja rynku.

Więcej informacji
24 marca 2020

Koronawirus napędza e-commerce?

Panująca od dłuższego czasu pandemia koronawirusa wywołuje nie tylko lęk o przyszłość, ale także zmiany w zachowaniu konsumentów. Kryzys powoduje przesunięcia z offline do online, wzrosty w e-commerce wg różnych wyliczeń mają wynieść nawe

Więcej informacji

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Kategorie aktualności

Aktualności
Piszą inni