Aktualności


24 marca 2020

Poczta Polska przechowa przesyłki osobom objętym kwarantanną

Poczta Polska wstrzymuje doręczanie korespondencji pod adresy, gdzie przebywają osoby objęte kwarantanną; do czasu jej zakończenia przesyłki będą przechowywane w placówkach pocztowych, a dostarczone dopiero później.

Więcej informacji
18 lutego 2020

Galeria Zegrzyńska w Legionowie poszerza swoją ofertę

Galeria Zegrzyńska w Legionowie rozszerza swoją ofertę. Do grona najemców obiektu dołącza salon piękności Atmosphera Beauty&Spa. Otwarcie lokalu planowane jest na przełom marca i kwietnia 2020 roku. <br />

Więcej informacji
17 lutego 2020

Przybywa przeciwników zakazu handlu w niedziele

Zaostrzenie zakazu handlu nie budzi entuzjazmu Polaków. Przeciwnie – przybywa przeciwników ograniczeń, szczególnie wśród mieszkańców miast.

Więcej informacji
17 lutego 2020

Handel zagraniczny wrócił na plus. Ale w handlu autami i z Chinami coraz większa dziura

W zeszłym roku w handlu zagranicznym Polska znów była na plusie. Pomógł w tym spadek cen ropy naftowej, ale coraz większy deficyt mamy w handlu autami i wymianie z Chinami.

Więcej informacji
17 lutego 2020

Finanse Polaków: Nic tak nie denerwuje jak rosnące ceny

Co najbardziej frustruje Polaków? Podwyżki frustrują połowę rodaków, a na drugą pozycję najbardziej irytujących spraw przesunęły się niskie zarobki, które w zeszłym roku denerwowały najbardziej – wynika z badania zleconego przez Rejestr D

Więcej informacji
09 grudnia 2019

Spontaniczny jak... Polak

Planowane wydatki? Raczej nie w Polsce. Według najnowszych badań zaledwie co 10 konsument na zakupy wybiera się z wcześniej przygotowaną listą, a co trzeci robi to rzadko lub prawie nigdy.

Więcej informacji
05 grudnia 2019

Podczas tegorocznego Black Friday średnie obniżki cen sięgnęły 4 proc.

Informacjami reklamowymi o atrakcyjnych promocjach na Black Friday polscy konsumenci byli zarzucani już od początku listopada.

Więcej informacji
05 grudnia 2019

"Zakaz handlu w niedziele to fikcja". Kilka tysięcy sklepów może ominąć przepisy

Jeśli posłowie nie uszczelnią przepisów, zakaz handlu będzie fikcją - ostrzega "Solidarność". O kontrowersjach wokół placówek pocztowych znowu zrobiło się głośno po zapowiedzi, że największa sieć sklepów w Polsce będzie współpracowa?

Więcej informacji
03 grudnia 2019

Sobota dla Polski, czyli szansa na szybszy rozwój gospodarczy

Rozpoczynająca się kampania społeczna „Wybieram 590 – sobota dla Polski” zachęca Polaków do wybierania podczas codziennych zakupów rodzimych produktów i usług.

Więcej informacji
03 grudnia 2019

Giełda rozwija handel. Gwarancje pochodzenia energii coraz bardziej pożądane

Niska cena energii elektrycznej jest ważna, ale nie tylko. Coraz więcej inwestorów chce kupować w Polsce zieloną energię, ponieważ tego oczekują od nich odbiorcy ich produktów.

Więcej informacji

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Kategorie aktualności

Aktualności
Piszą inni