Piszą inni


10 czerwca 2019

Sztuczna inteligencja przechytrzy zakaz handlu w niedziele?

Rozwiązania technologiczne z obszaru IoT będą stopniowo pojawiały się w środowisku zakupowym, podnosząc jakość obsługi klientów. I tak np. inteligentne półki będą informowały pracowników sklepów o braku towarów.

Więcej informacji
04 czerwca 2019

Adam Abramowicz, rzecznik MŚP: To ostatni dzwonek, żeby uratować polski handel!

- Dziś już tylko 25 proc. handlu w Polsce stanowią małe i średnie polskie sklepy, a reszta to duże sieci zagraniczne. Niestety, to już chyba ostatni gwizdek, żeby ratować polski handel! - mówił podczas 12. Kongresu Rynku FMCG 2019 Adam Abramowi

Więcej informacji
30 stycznia 2019

Polacy coraz więcej kupują w internecie. Przybywa e-sklepów

Dane GUS podane przez "Rzeczpospolitą" 30 stycznia wskazują, iż liczba internetowych sklepów w Polsce rośnie. W 2018 roku przybyło 1800 e-sprzedawców. Handel online wciąż ma ogromny potencjał.

Więcej informacji
25 stycznia 2019

Liczba przeciwników zakazu handlu w niedziele wzrośnie. Przez zimę

Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przewiduje, że liczba przeciwników zakazu handlu w niedziele będzie rosła. - Zimą trudniej zorganizować sobie aktywności na dworze, więc ludzie tęsknią za możliwością robie

Więcej informacji
10 stycznia 2019

Papierosy w Polsce mogą stać się nielegalne

Od 20 maja w Polsce każda sprzedawana paczka papierosów będzie musiała być opatrzona specjalnym kodem. Ma on umożliwić zwalczanie nielegalnego handlu. Tymczasem odpowiednia ustawa nie trafiła jeszcze do Sejmu.

Więcej informacji
03 stycznia 2019

Droga wódka na Litwie napędzi handel w Polsce

Właściciele przygranicznych sklepów liczą na napływ klientów z państw bałtyckich.

Więcej informacji
29 listopada 2018

100 lat polskiego handlu: od kartek, przez szczęki” do e-handlu i normalności

Historia ostatnich 100 lat polskiego handlu pokazuje jak trudną i burzliwą drogę przeszedł nasz kraj, jak bardzo się zmieniał i jak wraz z nim zmieniali się jego mieszkańcy.

Więcej informacji
27 listopada 2018

Syndyk sprząta po Marcpolu

Prokuratura bada, czy przed upadłością sieci marketów nie wyciekły z niej miliony do Marka Mikuśkiewicza, jego rodziny i związanych z nią firm.

Więcej informacji
19 listopada 2018

Sieć dyskontów Action buduje pierwsze centrum dystrybucyjne w Polsce

Ponad rok po wejściu na polski rynek, międzynarodowa sieć dyskontów nieżywnościowych Action, prowadzi w Polsce już 15 sklepów i podsumowuje udany rok swojej działalności w kraju.

Więcej informacji
30 października 2018

Co z zakazem handlu w Zaduszki?

Zaduszki, czyli 2 listopada, nie jest dniem wolnym od pracy. Nie ma też wtedy zakazu handlu. Wolne mogą sobie zrobić szkoły, pod warunkiem, że w innym terminie odrobią ten dzień.

Więcej informacji

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kategorie aktualności

Aktualności
Piszą inni