Piszą inni


02 czerwca 2021

Trzy scenariusze ewolucji handlu detalicznego w miastach według IGD

Wprowadzenie szczepionek spowoduje złagodzenie ograniczeń mobilności. Czy życie na obszarach miejskich powróci do normalności sprzed pandemii i jaki wpływ może to mieć na handel detaliczny?

Więcej informacji
02 czerwca 2021

Zakaz handlu staje się powoli fikcją. Poseł PiS zapowiada zmiany

Nie tylko sklepy osiedlowe, ale już nawet niektóre supermarkety są czynne w każdą niedzielę, korzystając z możliwości działania jako placówka pocztowa.

Więcej informacji
23 kwietnia 2021

Handel w sieci. Konsumenci mają problemy ze zwrotami towaru

Pandemia spowodowała gwałtowny wzrost handlu internetowego. Pojawiają się nowe problemy prawne, z którymi borykają się konsumenci. Dotyczą przede wszystkim zwrotów i odpowiedzialności za wady towarów.

Więcej informacji
23 kwietnia 2021

Pandemia sprzyja rozwojowi e-commerce

Pandemia COVID-19 sprzyja rozwojowi e-commerce; w Polsce przyczyniła się do skokowego rozwoju tej branży, co zbiega się z wejściem na rynek polskiej wersji Amazona, światowego giganta e-commerce na świecie - przekazał w czwartek Polski Instytut Ek

Więcej informacji
08 lutego 2021

Społem broni się przed Narodowym Holdingiem Spożywczym

Spółdzielnie Społem, które mają sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach, staną się łakomym celem do ich przejęcia przez sieć handlową tworzoną przez państwo - twierdzi dyrektor Hali Mirowskiej w rozmowie magazynem "Społemowiec Warszawski".

Więcej informacji
02 lutego 2021

Im dalej na zachód, tym więcej sklepów

Są powiaty, w których na sklep spożywczy typu supermarket czy dyskont przypada 3–4 tys. mieszkańców, ale jest też wiele takich, gdzie ta liczba wynosi nawet 80 tys. – wynika z raportu GfK.

Więcej informacji
28 stycznia 2021

Galerie handlowe - czas się obudzić, bo świat się zmienił!

Noworoczna prognoza dla galerii handlowych brzmi prosto i brutalnie – prawdziwy kryzys i koniec świata dopiero nadciąga.

Więcej informacji
28 stycznia 2021

Handlowcy stawiają żądania. Chcą otwarcia galerii

Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług żąda pełnego otwarcia galerii handlowych od 1 lutego. Branża nie bierze pod uwagę kolejnego przedłużenia lockdownu.

Więcej informacji
28 kwietnia 2020

Handel po pandemii: 4 strategie zachęcające klientów do zakupów

W obecnej sytuacji sieci handlowe w Polsce już teraz myślą o strategiach dotyczących zachęcania klientów do odwiedzin w przyszłości, gdy rozprzestrzenianie wirusa zostanie już powstrzymane – mówi Beata Kokeli.

Więcej informacji
28 kwietnia 2020

II etap odmrażania gospodarki. Teraz pora na handel

- We wtorek odbędzie się konferencja prasowa, na której podamy termin II etapu odmrażania gospodarki. Będą tematy związane z handlem - zdradza Wirtualnej Polsce minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Więcej informacji

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kategorie aktualności

Aktualności
Piszą inni